Garanti Bankası 15 Bin TL Yılbaşı Kredisi Kampanyası


Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Garanti Bankası yılbaşı kredisi kampanyası ile yeni yıla yepyeni bir başlangıç yapmanızı sağlıyor. Sizde ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyorsanız düzenlenen bu kampanya sayesinde daha düşük ihtiyaç kredisi faiz oranları ve kredi tahsis ücreti avantajı ile bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

15 bin TL kredi kullanmak isteyen müşterilerine Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları olarak 1,44 uygulanırken 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin aylık ödemeleri 563 lira oluyor. Garanti yılbaşı kredisi fırsatından yararlanmak isteyen kişilerin kimlik, adres ve aylık gelir belgeleri ile kendilerine en yakın Garanti Bankası şubeleri arasından şube seçiminde bulunarak ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurmaları yeterli olacaktır.

36 ay vadeli 20 bin lira ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler için ise ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.42 seviyesine çekilirken 36 ay vadeli yılbaşı kredisi kullanan kişilerin aylık ödemeleri ise 747 lira oluyor. Garanti Bankası dosya masrafı olarak ise ödenen masraf tutarı 100 lira oluyor.

Garanti Bankası yılbaşı kampanyası kapsamında kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin Garanti Bankası SMS kredisi kullanma imkanları da bulunuyor. Yine Garanti Bankası internetten kredi başvurusu için yılbaşı kredi kampanyası sayfasının hemen yanında bulunan kredi başvuru butonunu tıkladıktan sonra açılan sayfa üzerinden de başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir