Garanti Bankası 10000 TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası


Yeni yıl kredi kampanyaları bankalar arasında yoğun bir rekabet yaşanmasına neden olurken Garanti Bankası en çok kullanılan kredi tipi olan 10000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası ile yeni yıla yeni bir başlangıç yaparak girmenizi sağlıyor. Üstelik şimdi Garanti Bankası yılbaşı kredi kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi faiz oranları çok daha düşük!

Garanti Bankası 10000 TL kredi kampanyası kapsamında kredi ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,49 seviyesine çekilirken 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin ödemeleri gereken aylık taksit tutarı ise 379 lira oluyor. Yine Garanti Bankası ihtiyaç kredisi dosya masrafı da düzenlenen kampanya kapsamında 50 lira seviyesine çekiliyor. Bu sayede 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişiler sadece 50 lira dosya masrafı ödeyerek tüm nakit sıkıntılarını arkalarında bırakıyorlar.

Garanti Bankası yeni yıl kredisi başvurusu için ise Garanti Bankası internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz online kredi başvuru formu verilerini doldurabileceğiniz gibi aynı zamanda Garanti Bankası şubeleri üzerinden de kredi başvurusunda bulunma imkanınız var. Ancak kampanya dönemsel olduğu için kredi başvuru formunu hemen doldurmanız da yarar var. Garanti Bankası 10 bin lira ihtiyaç kredisi kampanyasının yanı sıra daha fazla nakit ihtiyacı duyan kişiler için 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunma imkanı da sunmaktadır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir