Finansonline Nedir? Ne İşe Yarar?Finansonline bir yatırım portalıdır. Yatırım yapmakla ilgileniyorsanız ve paranızı uygun yatırım araçlarıyla uygun portallarda değerlendirmek istiyorsanız Finansonline sizi ilgilendiren bir seçenek olabilir. Finansonline, Finansbank’a ait bir yatırım portalı ve Finansinvest’in çevrimiçi aracılık sitesidir. Finansonline hakkında daha fazla bilgi edinmek için yazımızı okuyun.

Finansonline, “Türkiye’nin özgün ve zengin içerikli yatırım portalı.” şeklinde tanıtılmaktadır. Eğer birikiminizi doğru yatırım araçlarıyla değerlendirmek istiyorsanız bir elektronik finansal işlem platformuna ihtiyacınız olacaktır. Finansonline size işte bu elektronik finansal işlem platformunu sunmaktadır. Finansinvest tarafından sunulan bu çevrimiçi platform sizin istediğiniz yatırım aracını alıp satmanızı ve kazanç elde etmenizi sağlar.

Birikimi olan herkes parasını güvenilir ve hızlı bir işlem platformuyla değerlendirmek ister. Borsa İstanbul’da işlem gören yatırım araçlarına yatırım yapabilmeniz için bir çevrimiçi aracılık sitesine ihtiyacınız vardır. Çünkü bu yatırımı doğrudan yapma olanağı yoktur. Bankalar bu işlemler için müşterilerine çeşitli seçenekler sunmaktadırlar. Hemen hemen her bankanın sunduğu bir işlem platformu vardır. Finansonline da Finansbank’ın yatırım işlemleri bölümü Finansinvest’in çevrimiçi aracılık platformudur. Finansonline sayesinde yatırımlarınızı yapmak istediğiniz aracı bulabilir, birikiminizi kazanç sağlayan bir araca dönüştürebilirsiniz.

Finansonline sadece finansal işlem platformu değildir. Aynı zamanda piyasa takibi konusunda yatırımcıların görmek istediği, ilgilendiği ve ihtiyaç duyduğu içeriklere de sahiptir. Finansonline, zengin, dinamik ve özgün içerikler yönünden müşterisinin piyasa takibi konusunda gereksinimlerine cevap vermektedir. Günlük haberler ve analizler sürekli güncellenmektedir. Eğer siz de birikiminizi değerlendirmek konusunda iyi bir platform arıyorsanız Finansonline ilgilenebileceğiniz bir seçenek olabilir. Burada yer alan analizler sayesinde doğru tahminlere fiyat seviyeleri konusunda doğru ön görülere ulaşabilirsiniz.

Gerçekleştirdiğiniz yatırımları her zaman ve her yerden takip edebilmek için Finansonline platformunun uygulamaları mevcuttur. Finansonline web sitesi yatırımlarınızı görmek ve izlemek için var olsa da bilgisayarınızı kapattıktan sonra da mobil cihazınız üzerinden takipte kalmak için Finansonline Android, iPhone, iPAd, Blackberry sürümlerini kullanabilirsiniz. Zira fiyat seviyelerinin çok kısa süre içinde değişmesi mümkündür. Finansonline işlem platformu ile hisse senedi, fon, tahvil, bono ve benzeri yatırım araçları üzerinde işlemler yapabilir; zincir emir, süreli emir ve şartlı emir verebilirsiniz. Daha pek çok işlem Finansonline ile yapma olanağınız vardır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir