Finansbank Konut Kredisi

Düğünlere çok sık denk gelebileceğimiz yaz aylarındayız. Pek çok gencimiz hayatlarını birleştirerek ömür boyu mutlu olacakları bir hayata adım atıyorlar. Evlenirken zaten birçok masrafa giren gençlerimiz kendilerini hemen yeni bir ev almak için yeterli güce sahip olarak görmüyorlar. Bunun için de genelde kiracı oluyorlar. Ancak bunun pek çok olumsuz sonucu olabiliyor. Zira ülkemizde kira bedelleri […]


finansbank-konut-kredisi


Düğünlere çok sık denk gelebileceğimiz yaz aylarındayız. Pek çok gencimiz hayatlarını birleştirerek ömür boyu mutlu olacakları bir hayata adım atıyorlar. Evlenirken zaten birçok masrafa giren gençlerimiz kendilerini hemen yeni bir ev almak için yeterli güce sahip olarak görmüyorlar. Bunun için de genelde kiracı oluyorlar. Ancak bunun pek çok olumsuz sonucu olabiliyor. Zira ülkemizde kira bedelleri bir hayli yüksek seyrediyor. Uzun yıllar kira veren insanların aslında bir süre sonra ev alabilecek maddi güçleri de kalmıyor. Bunun için de akıllı davranıp önlemini önceden alanlar karlı çıkıyor.

Bu sözde kolay olsa bile uygulamada pek de hedeflenen sonuçları doğuramıyor. Zira kiralarda olduğu kadar ev fiyatlarında da ciddi artışlar söz konusu. İşte tam bu noktada bankalar ön plana çıkıyor. Ülkemizde çalışma yapan hemen hemen her banka ev konut kredisi veriyor. Yeteri kadar nakit paranız varsa üzerini banka kredisi ile tamamlayarak ortalama 6 – 7 yıl içerisinde ev sahibi olabiliyorsunuz.

Finansbank da konut kredisi hizmetleri ile öne çıkan bankalardan biri. Eski ve maaş müşterisi olanlara daha uygun olmak üzere çok düşük faiz oranları ile Finansbank konut kredisi veriyor. Özellikle bu dönemde dosya masrafı, kredi tahsis ücreti gibi paraya mal olacak kalemlerin de ortadan kalkıyor olması nedeni ile ev sahibi olmanın tam zamanı!
Finansbank konut kredisi hakkında bilgi almak ve güncel faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız size en yakın Finansbank Şubesine gidebilir ya da bankanın internet sitesinde inceleme yapabilirsiniz. Dilerseniz sitemiz üzerinde yer alan diğer yazıları da inceleyerek bütün bankaların konut kredisi hizmetlerini inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir