Finansbank Kış İhtiyaç Kredisi Kampanyası


Finansbank Kredi Başvurusu Sorgulama

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine oldukça cazip seçenekler sunmaya devam eden Finansbank kış kredisi kampanyası ile yine kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Sımsıcak bir kış geçirmenizi sağlayacak olan ihtiyaç kredisi kampanyası ile kredinizi hemen kullanarak tüm ihtiyaçlarınızı giderirken ödemenizi ise 36 aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz.

Üstelik Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu için kısa mesaj göndermeniz bile yeterli oluyor. Finansbank SMS kredi başvurusu işleminde bulunmak isteyen kişilerin cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden 11 haneli T.C. kimlik numaralarını yazarak oluşturdukları bu mesajı 5030 numarasına göndermeleri yeterli oluyor.

Banka kredi başvurusunu değerlendirdikten sonra yine aynı cep telefonu numarasına kredi başvuru sonucu kısa mesaj olarak gönderilmektedir. Kredi başvurusunun olumlu sonuçlanması halinde cep telefonu numaranıza kredi ön onayı mesajı gönderilir. Bu mesaj ile Finansbank ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ile en yakın Finansbank şubesine şahsen başvuruda bulunmanız halinde kış kredisi kullanabilir, ihtiyaçlarınızı hemen giderirken ödemelerinizi zorlanmadan büyük bir kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yine Finansbank internet sitesi üzerinden kredi hesaplama işlemlerinizi yapabilir, ihtiyaç kredisi faiz oranlarını inceleyebilirsiniz. Kış kredisi kampanyasına özel olarak Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,33 seviyesine çekilirken 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunulmaktadır. 12 ay vadeli 3 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık ödemesi 277 lira olurken, 24 ay vadeli 5 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişiler için ise ödeme tutarı 257 lira olmaktadır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir