Finansbank Kamu İhtiyaç Kredisi Kampanyası


finansbank kredi notu

Kamu çalışanlarının ihtiyaç duyduğu maddi destek Finansbank kamu kredisi ile sağlanıyor. Sadece kamuda çalışanlara özel olarak düzenlenen kredi kampanyası ile 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına izin verilirken kampanyaya özel olarak Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları da aşağıya çekilmiş durumda.

Finansbank kamu kredisi faiz oranı yüzde 1.59 olarak uygulanırken kredinin en büyük avantajı ise her vade için aynı oranın uygulanması ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere kredi faiz farkı uygulanmaması ve kredi tahsis ücreti bedellerinin çok düşük tutulması. Yani örnek vermek gerekirse 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kamu çalışanları Finansbank kredi dosya masrafı olarak sadece 52,50 lira ödüyor. Kredilerinin aylık ödeme tutarı ise 387 lira oluyor.

Finansbank 5 bin lira 36 ay vadeli kamu çalışanlarına özel kredi kullanan kişiler ise Finansbank kredi masrafı olarak 26,25 lira öderken aylık ödeme tutarı ise 193 lira oluyor. Bankanın diğer kredi seçeneklerini ve Finansbank kredi hesaplama işlemini gerçekleştirmek isteyen kişilerin Finansbank internet sitesini ziyaret etmeleri yeterli. Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu için kamu ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin SMS kredi başvurusu için kimlik numaralarını yazarak 5030 numarasına kısa mesaj göndermeleri yeterli.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir