Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Banka kredisi çekmeden önce araştırma yaparken, en çok dikkat ettiğimiz konulardan biri kredi kampanyalarının faiz oranlarıdır. Öyle ki bankaların sundukları faiz oranları nedeniyle, özellikle uzun vade seçeneklerinde çekeceğiniz kredi miktarının 2 katını geri ödemek zorunda kalabiliyorsunuz. Bu durumda düşük faiz, hatta faizsiz kredi seçeneği tüketicilerin yüzünü güldürüyor. Peki, faizsiz kredi nasıl oluyor? Bankalar nasıl faizsiz […]


faizsiz-kredi-veren-bankalar


Banka kredisi çekmeden önce araştırma yaparken, en çok dikkat ettiğimiz konulardan biri kredi kampanyalarının faiz oranlarıdır. Öyle ki bankaların sundukları faiz oranları nedeniyle, özellikle uzun vade seçeneklerinde çekeceğiniz kredi miktarının 2 katını geri ödemek zorunda kalabiliyorsunuz. Bu durumda düşük faiz, hatta faizsiz kredi seçeneği tüketicilerin yüzünü güldürüyor. Peki, faizsiz kredi nasıl oluyor? Bankalar nasıl faizsiz kredi veriyor ve hangi bankalar faizsiz kredi seçeneği sunuyor?

Albaraka Türk Faizsiz Kredi

Tüketici finansman kredisi ile çok uygun ödeme koşulları sunan Albaraka Türk, 5000 TL bireysel kredi için 12 ay vadeli faizsiz kredi imkanı sunuyor. 454 TL aylık taksitlerle 5000 TL ihtiyaç kredisi için toplam geri ödeme tutarı 5450 TL’dir. Bankaya faizsiz kredi ya da diğer krediler için başvuru yapabilmek için, gelir belgesi gerekmektedir.

Kuveyttürk Faizsiz Kredi

Düşük masraflı faizsiz kredi seçeneği ile yüzleri güldüren Kuveyttürk, birçok işlemde, birçok bankaya göre daha fazla avantaj sunuyor. Bu seçeneklerden biri de uygun faizli krediler. %1,23 kar oranı ile ayda 457 TL ödeyerek 12 ay vadeli 5000 TL kredi alabilirsiniz. Bu kredide toplam geri ödeme tutarı 5492 TL’dir. Ki bu rakam, diğer birçok bankada 6500 TL’yi bulabilmektedir.

Türkiye Finans Faizsiz Kredi

%1,32 kar oranı ile 36 aya kadar kredi imkanı sunan Türkiye Finans, en çok tercih edilen katılım bankalarının başında gelir. Faizsiz kredi veren banka, 12 ay vadeli 5000 TL ihtiyaç kredisi için aylık 560 TL taksit seçeneği sunuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir