Evden Nasıl Para Kazanılır?

Ev hanımları, öğrenciler, çalışmayan kişiler ya da ek iş arayanlar para kazanmak için evde yapabilecekleri işler arıyorlar. Haftalardır, hatta aylardır iş arıyor ve bulamıyor musunuz? Ya da aile bütçesine katkı sağlamak için evden iş yapmak mı istiyorsunuz? Aslına bakarsanız, her yeteneğe uygun evden yapabileceğiniz farklı iş seçenekleri bulunuyor. Bunlardan biri de evde nikah şekeri yaparak […]


evden-para-kazanma-yollari-2015


Ev hanımları, öğrenciler, çalışmayan kişiler ya da ek iş arayanlar para kazanmak için evde yapabilecekleri işler arıyorlar. Haftalardır, hatta aylardır iş arıyor ve bulamıyor musunuz? Ya da aile bütçesine katkı sağlamak için evden iş yapmak mı istiyorsunuz? Aslına bakarsanız, her yeteneğe uygun evden yapabileceğiniz farklı iş seçenekleri bulunuyor. Bunlardan biri de evde nikah şekeri yaparak para kazanma yöntemidir. Organizasyon firmaları ya da düğün-nikah şirketleri ile anlaşarak, adet başına anlaşabilir ve nikah şekeri yaparak para kazanabilirsiniz.

Evde yapabileceğiniz bir diğer seçenek de internetten yapabileceğiniz işlerdir. Mail okuyarak, anket doldurarak, satış ortaklığı yaparak,  blog kurarak, youtube sayfası açarak ya da internet programcılığı yaparak evde, internetten para kazanabilirsiniz. İnternette ciddi olarak para kazanmak istiyorsanız, satış ortaklığı yapabilirsiniz. Satacağınız her ürün başına belli bir para kazanabilir ve sermayesiz olarak kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Anket doldurarak para kazanma yöntemi, Avrupa ve Amerika’da çok kazandıran bir iştir.

Ünlü firmaların ve işletmelerin, müşteri memnuniyetini ölçmek adına onlara anket doldurmaları için para göndermeleri ile gerçekleşen bu sistem ile yurt dışında ayda 2000-3000 USD kazanmak mümkün olabilir. Ancak Türkiye’de sistem ne yazık ki böyle işlemiyor. Gerçek anlamda anket doldurarak para kazanan birilerinin olduğu da belli değil. Ayrıca böyle bir firma bulsanız bile, anket başına alabileceğiniz rakam 2-3 TL ile sınırlı olabiliyor. Bu da size sadece ufak bir ek kazanç olacaktır.

5 Comments

 1. fuat

  Aralık 22, 2015 at 10:21 pm

  bu konuda çok araştırma yaptım ama daha bir sonuc elde edemedim internet üzerinden kazanılan paranın sınırı yok bunu bilincindeyim ama Türkiyede internet üzerinden para kazanmak gerçekten cok uğraş ve emek isteyen bir yöntem.

 2. oktay

  Aralık 22, 2015 at 10:26 pm

  üniversite okuyon arkadaşlarım için güzel bir kazanç paylasmak istiyorum evde oturarak hemde gunde 20 25 30 35 tl arası para kazanabilirsiniz..Herhangi bir kırtasıye gidip paketleme işleri yapabiliriniz.Plastik bardak köpük bardak vb seyleri paketleyerek güzel kazanç elde edebilirsimiz.

 3. şeyma

  Aralık 22, 2015 at 10:32 pm

  önere bileceğiniz evde durarak para kazanma yöntemi varmı acaba ?

 4. kutay

  Aralık 22, 2015 at 10:35 pm

  satış ortaklğından bahsetmisiniz bunu biraz daha detaylı anlatabilirmisiniz konu biraz aklıma yattı sermayesiz kazanç risk yoksa sıkınyı yok 😀

 5. alpay

  Aralık 22, 2015 at 10:39 pm

  nikah şekeri işine girmiştim zamanında para kazanacağıma para kaybettim yedik çünkü siz sakın yemeyin 😀

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir