Esnek e-Vadeli Hesapta %11’e Varan Faiz FırsatıEsnek e-vadeli hesap açarak paranızı en iyi şekilde değerlendirebilir, kısa sürede yatırımınızın sonuçlarını görmeye başlayabilirsiniz. Paranızı esnek e-vadeli hesapta değerlendirmek için yapmanız gereken şey e-vadeli hesap açmak ve paranızı bu hesaba yatırmaktır. Esnek e-vadeli hesaptan en iyi şekilde yararlanma yolunu öğrenmek için yazımızı okuyun.

Esnek e-vadeli hesap, Garanti Bankası tarafından sunulan yatırım amaçlı bir hizmettir. Siz de paranızı esnek e-vadeli hesapta değerlendirmek isterseniz bu hizmeti Garanti Bankası’ndan alabilirsiniz. Esnek e-vadeli hesapta paranız aynı gün değerlenmeye başlar. Paranızı istediğiniz zaman çekebilirsiniz. Üstelik paranızı çektiğiniz takdirde paranızın vadesi bozulmaz. Bu hesap size kampanya faizleri ile daha fazla kazanmayı vadetmektedir. Esnek e-vadeli hesap açmak istediğinizde Garanti İnternet ya da Garanti Cep uygulamalarını kullanabilirsiniz. Bu seçeneklerin en iyi tarafı sizi şubeye gitme zorunluluğundan kurtarmasıdır. Esnek e-vadeli hesap açtığınızda size en uygun kampanyadan yararlanmanız mümkündür. Garanti Bankası size, esnek e-vadeli TL hesabı açtığınız takdirde %11’varan faiz fırsatı ve e-vadeli USD hesap açtığınızda %3’e varan faiz fırsatı vadetmektedir.

Garanti Bankası, parasını esnek e-vadeli hesapta değerlendirmek isteyen müşterilerine üç farklı kampanyadan ve faiz fırsatlarından yararlanma olanağı sunmaktadır. Bunlardan biri ek mevduat kampanyası, ikincisi hoş geldin kampanyası ve üçüncüsü de uzun vade kampanyasıdır. Ek mevduat kampanyası Garanti Bankası’nda vadeli mevduatınıza ek olarak getireceğiniz mevduat ile belirlenmiş kampanya tutarında (75.000 – 500.000TL) ve kampanya aralıklarında (32 – 45 gün) e-vadeli hesap açarak yararlanabileceğiniz bir kampanyadır. Faiz oranı %10,25 olarak belirlenmiştir. Hoş geldin kampanyası, son bir ay içinde vadeli hesabı olmayan müşterilerin yararlanabileceği bir kampanyadır.

Bu durumda belirlenmiş kampanya tutarında (10.000 – 1.000.000 TL) ve vade aralıklarında (32 – 45 gün) e-vadeli hesap açarak bu kampanyadan yararlanmanız mümkündür. Bu kampanyanın faiz oranı %10,25 ile %11,00 arasındadır. Uzun vade kampanyasından yararlanmak için 75.000 – 5.000.000 TL arasında bir tutarı 46 – 50 günlük vade boyunca değerlendirmeyi amaçlamanız gerekir. Bu durumda faiz oranları %10,00 ile %10,25 arasında olmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek ve koşulları öğrenmek için websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Konumuzdan Başlıklar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir