Enpara Nedir, Nasıl Açılır, Başvurusu Nasıl Yapılır?


Finansbank tarafından sunulan özel bir bankacılık hizmeti olan enpara en kısa tabiri ile şubesiz bankacılık hizmetidir. Nakit para yatırma ve nakit para çekme işlemlerinin dışında kalan tüm işlemler enpara internet şubesi üzerinden yapılabilmekte ve üstelik hem masrafsız bankacılık hizmeti sunulmakta hem de çok daha avantajlı koşullar altında bankacılık hizmetlerinden yararlanılması sağlanmaktadır.

Örneğin enpara vadeli mevduat faiz oranları çok daha yüksek, enpara ihtiyaç kredisi faiz oranları çok daha düşük ve enpara bankacılık işlem ücretleri ise sıfırdır. Bu nedenle bankacılık hizmetini çok sık kullanan şirketler ve kurumların yanı sıra bireysel müşterilerde kesinlikle enpara hesabı açtırmalıdır. Enpara hesabı açmak için enpara internet sitesi üzerinden müşteri olmak istiyorum linkini tıkladıktan sonra açılan pencerede kişisel bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır.

Daha sonra sizin belirlediğiniz bir adrese enpara müşteri temsilcisi ziyarette bulunur ve bankacılık sözleşmesi imzalatılarak hesabınızın geçici şifresi verilir. Bu şifre ile hesabınıza giriş yaptıktan sonra yeni şifrenizi oluşturur ve enpara bankacılık işlemlerini kullanmaya hemen başlarsınız. Enpara giriş işleminin ardından cep telefonunuza onay kodu yollanacağı için mutlaka cep telefonunuzun yanınızda olması gerekir. Enpara para yatırma ve para çekme işlemleri ise ücretsiz olarak Finansbank ATM’leri üzerinden yapılabileceği gibi enpara EFT işlemleri ve diğer tüm para transferleri ücretsiz olduğu için başka bankalara da para aktararak para çekebilirsiniz…

1 Yorum

  1. Sevilay

    Kasım 18, 2015 at 6:06 am

    En paranın eft havale gibi işlemlerden ücret almaması çok iyi birşey tavsiye ederim en parayı

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir