Enpara EFT ÜcretiBankacılıkta yeni bir dönem başlatan Enpara; “Şube Yok, Masraf Yok” sloganıyla müşteri sayısını her geçen gün arttırıyor. Dijital bankacılık sistemi olan Enpara’da şube olmadığı için, hesap ücreti ya da EFT/ Havale ücreti de alınmıyor. Dilediğiniz bankaya, dilerseniz de diğer bir Enpara müşterisine, haftanın 7 günü, günün 24 saati, dilediğiniz zaman ücretsiz olarak havale ya da Eft yapabilirsiniz.

İnternet şubesine TC kimlik numaranız ve müşteri şifreniz ile giriş yaptıktan ve telefonunuza gelen onay kodunu tuşladıktan sonra giriş yapabilirsiniz. Ardından üst menüde yer alan Transfer menüsünden Ödeme kısmına gelerek, başka bir hesaba TL cinsinden ya da diğer para birimleri üzerinden ücretsiz para gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Enpara EFT ücreti hakkında, sadece bugün değil, yarın da işlem ücreti almayacağını belirtiyor.

Tüm fatura ödemelerinin de ücretsiz olarak yapıldığı Enpara, gönderdiğiniz her tutar için para kesen bankalara inat, müşterilerinden ödeme ve transfer ücreti almayacağının garantisini veriyor. Enpara para transferleri, yalnızca İnternet şubesinden yapılıyor. Herhangi bir ATM’yi kullanarak Enpara hesabınızdan, başka birinin hesabına para transferi gerçekleştiremiyorsunuz. Ancak haftaiçi haftasonu, gece gündüz demeden istediğiniz zaman EFT fırsatı Enpara müşterilerine ücretsiz…

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir