En Uygun Yılbaşı Kredisi Veren Banka Hangisi?


Yılbaşına sayılı günler kala bankaların yılbaşı kredi kampanyaları arasında ki rekabette artmaya devam ediyor. Tüm bankalar en uygun yılbaşı kredisi verme telaşına düşerken ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin de değerlendirmeleri gereken bir dönem yaşıyoruz.

Sizde ihtiyaç kredisi kullanma düşüncesindeyseniz hemen bankaların yılbaşı kredi kampanyaları hakkında detaylı bir araştırma yaparak çok daha düşük ihtiyaç kredisi faiz oranları ile nakit desteği alabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası gibi pek çok bankanın arasında bulunduğu yılbaşı kredisi veren bankalar günlük sadece 10 lira ödeyerek 8 bin lira ihtiyaç kredisi kullanımına izin veriyor.

İş Bankası yılbaşı kredisi kampanyası ile 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan müşterilerine 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmaları halinde aylık 365 lira ödeme ile kredi kullanımına izin veriyor. ING Bank yılbaşı kredisi kampanyası kapsamında ise 15 bin lira yılbaşı kredisi kullanmak isteyen kişilere 36 ay vadeli kredi kullanmaları halinde aylık 552 lira ile yeni yıl kredisi veriyor. Garanti Bankası yılbaşı kredisi kampanyasında ise 25 bin lira yeni yıl kredisi 36 ay vadeli olarak kullanıldığı takdirde 935 lira taksit ödeniyor. En uygun yılbaşı kredisi 2016 yılına çok daha iyi koşullarda girmenizi sağlarken bütçenizi kolay ödenen taksitlerle size ulaştıracaktır…

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir