En Kolay Taşıt Kredisi Veren Bankalar


taşıt kredisi için gerekli belgeler

Araba markalarının birbiri ardına yıl sonu kampanyaları düzenleyerek araç fiyatlarını aşağıya çekmeleri taşıt almak isteyen kişilerin de daha fazla istek duymasına neden oluyor. Ellerinde belirli bir oranda birikimleri bulunan kişiler için ise bankalar taşıt kredisi desteği sunarak yeni yıla yepyeni bir araç ile girmek isteyen müşterilerini cesaretlendiriyor.

Bazı bankalar taşıt kredisi için pek çok kriter ararken bazı bankalar ise özellikle de sıfır araç kredisi kullanmak isteyen müşterilerinin taleplerini çok daha kolay bir şekilde olumlu yanıtlıyor. Garanti Bankası sıfır araç kredisi için sadece satın alınmak istenen aracın proforma faturasını talep ederken kredi notu ortalama olan müşterilerine dahi kolaylıkla kredi veriyor.

Yine Finansbank taşıt kredisi konusunda en kolay kredi onayı veren bankalar arasında bulunmakta olup Odeabank ikinci el taşıt kredisi konusunda da büyük kolaylıklar sunuyor. İkinci el taşıt kredisi yaş sınırı olarak pek çok banka 5 yaş sınırı uygularken Garanti Bankası ise 8 yaşa kadar olan araçlara kredi onayı veriyor. Ziraat Bankası taşıt kredisi onayı için ise kredi notu ortalamasının ideal sınırda olmasının yanı sıra ikinci el araç kredisi için ise 5 yaş sınırı uyguluyor.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir