En Kolay Kredi Kartı Veren Bankaların ListesiGünümüzde birçok kişi kredi kartı almak istiyor ve kredi kartı verilirken belli oranda gelir ve kişinin ödeyebileceği limitler veriliyor. Tüketiciler kredi kartını nakit avans ve taksitte kullanmak istiyor bu yüzden yüksek limitli kredi kartları tercih ediliyor fakat bankalar genelde 500TL-1000tl arasında başlangıçta kredi kartı veriyor.

En kolay kredi kartı veren bankalar kademeli olarak  kredi kartı limitinizi artırabilir yapılması gereken ilk şey her zaman olduğu gibi öğrenci değilseniz küçük bütçeden başlamak olmalıdır. Bankalar düzenli ödemelerde çok yüksek limitlere kadar kredi kartı limitinizi çıkarabilirler. Bu yüzden sürekli kredi kartınızın artırma limitinde bulunmak size fayda sağlamaz belli dönem sonra bankalar sizin peşinize düşerek kredi notunuza göre kredi kartı limitinizi artırma teklifinde bulunacaktır.

Baktığımız zaman kredi kartı limiti nasıl artırılır diye sorarsanız ilk yapılması gereken ödemeleri düzenli yapmak ve kredi kartı borcunu ödeyemediğinizde  asgari tutarı yatırmak olmalıdır böylece bankaların kara listesine düşmez ve kredi notunu düşürmezsiniz çünkü kredi notunuzu düşürdüğünüzde direk olarak kredi kartı limitinizi etkiler ve ilerde kredi almanız zorlaşır.Bu yüzden ödeyebileceğiniz kadar kredi almanız sizlere büyük fayda sağlayacaktır sizlerde kredi notunuzu hesaplayarak ortalama limitinizi çıkarın.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir