En kolay ihtiyaç kredisi veren bankalarBugunkü yazımızda ” En kolay ihtiyaç kredisi veren bankalar ” konusunu anlatıcaz.İhtiyaç kredisi bazı durum hayat kurtarıcı olabilir.Günümüzde pek çok banka kolay koşullarda ihtiyaç kredisi sağlamaktadır.Bankalardan kredi kullanacagınız zaman en önemli unsur olarak kredinin vade tarihi ve faiz oranları etmen olarak belirlenmektedir.

Ayrıca bankaların kredi kullanımı için sizlerden belli miktarda dosya masraf ücreti temin etmektedirler.Bankalardan kredi kullanmadan önce mutlaka tüm bankaların şubeleri üzerinden kredi teklifi almanız sizin faydanıza olacaktır.İşte günümüzde En kolay ihtiyaç kredisi veren bankalar

 • Garanti bankası
 • İşbankası
 • Yapı kredi
 • Halkbank
 • Finansbank
 • Odeabank

Yukardaki bankalardan rahatlıkla sizlerde kolaylıkla ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.Bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak istediğinizde size en yakın şubelerden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir veya daha önceden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisinin başvuru durumunu sorgulayabilirsiniz.Günümüzde ayrıca internetin olduğu her yerden internet bankacılığı sayesinden tüm işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bankalar özel gün ve haftalarda özel kredi kampanyaları düzenlemektedirler, sizlerde bu kredi kampanyalarını takip ederek daha uygun koşullarda kredi kullanma avantajından faydalanabilirsiniz.Ayrıca bankalardaki kredi notu puanınız yüksek ise daha uygun koşullarda kredi kullanabilirsiniz fakat kredi notu puanınız düşük olması halinde kredi kullanma şansınız azalmaktadır.

3 Yorum

 1. Tayfun

  Nisan 26, 2016 at 12:43 pm

  Garanti bankasından ihtiyaçlarım gereğince kolaylıkla kredi kullanabildim. Ve vade oranları çok güzel yapılandırılabiliyor.

 2. Tolga

  Nisan 26, 2016 at 12:44 pm

  Bankaların bir çoğu bu konuda insanlara destek amaçlı yardımcı olabiliyor. Genellikle KBB puanına göre kredi kullanabiliyorsunuz

 3. Taylan

  Nisan 26, 2016 at 12:45 pm

  İhtiyaç kredisi alırken çalışma durumumu sorgulandı ve bu yüzden kredi kullanamamıştım 3 aylık sigortam olmadığı için.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir