Düşük Faizli Tatil Kredisi Veren Bankalar


Bütün bir yorgunluğunu atmak ya da unutulmaz bir balayı yapmak istiyor ancak bunun için gerekli nakit para birikiminiz yok ise tatil kredisi kullanarak bu hayallerinizi gerçeğe çevirebilirsiniz. Günümüzde artık tatil kredisi veren bankalar sayı olarak her geçen gün artmayı sürdürürken tatil kredisi faiz oranları ise ne yazık ki yaşanan ekonomik gelişmelere bağlı olarak bir miktar yükselmiş durumda.

Düşük faizli kredi kullanmak isteyen kişilerin mutlaka bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları ve duyurularını takip etmeleri gerekirken özellikle de yaz döneminde düzenlenen tatil kredisi kampanyaları kapsamında oldukça uygun faiz oranları sunulmaktadır. Tatil kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin ilk yapmaları gereken kredi faiz oranları karşılaştırma işlemlerinden yararlanarak en uygun kredi faiz oranları ve şartlarını sunan bankayı belirlemektir. Bunun ardından tatil kredisi başvurusu için banka şubesini ziyaret edebileceğiniz gibi internetten kredi başvurusu işleminde de bulunabilir, SMS kredi başvurusu ile sadece kısa mesaj göndererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Banka kredi başvurunuzu inceleyerek kredi başvuru sonucu için size geri dönüş yapacaktır. Kredisi olumlu sonuçlanan kişilere kredi ön onayı mesajı gönderilirken kredi başvurum reddedildi diyen kişilere ise kısa bir bilgilendirme mesajı gönderilir. Kredi ön onayı alan kişiler kredi başvuru evrakları ile banka şubesini ziyaret etmeleri halinde kredi kullandırımı gerçekleştirilir. Bunun ardından talep edilen tatil kredisi kişinin açılan hesabına aktarılarak kredi geri ödeme tablosu oluşturularak müşteriye teslim edilir.

1 Yorum

  1. Seval

    Mayıs 9, 2016 at 11:29 am

    Tatilin yaklaştığı şu günlerde tatil kredisi iyi gider.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir