Düşük Faizli Kredi

Kredi ararken ilk yaptığımız şey banka araştırması yapmaktır. İhtiyacınız uzun vade mi, düşük faiz mi? Ne aradığınıza göre araştırma yapmanız, size en uygun krediye daha hızlı ulaşmanızı sağlar. Banka kredisi arayanların en çok dikkat ettikleri noktalardan biri düşük faizli kredidir. Toplam geri ödemesi yüksek olmayan ve uygun fiyat seçeneği sunan düşük faiz oranları, hem aylık […]


dusuk-faizli-kredi-veren-bankalar


Kredi ararken ilk yaptığımız şey banka araştırması yapmaktır. İhtiyacınız uzun vade mi, düşük faiz mi? Ne aradığınıza göre araştırma yapmanız, size en uygun krediye daha hızlı ulaşmanızı sağlar. Banka kredisi arayanların en çok dikkat ettikleri noktalardan biri düşük faizli kredidir. Toplam geri ödemesi yüksek olmayan ve uygun fiyat seçeneği sunan düşük faiz oranları, hem aylık ödemelerinize hem de toplam ödemeye yansıyor. İhtiyaç kredilerinde faiz oranları bankalar arasında değişiklik gösteriyor. Hatta son dönemde birçok bankanın düzenlediği kampanyalar ile birlikte yüksek kredi notuna sahip müşterilere uygulanan faiz oranları ile düşük kredi notuna sahip müşterilere uygulanan faiz oranları da değişiklik gösteriyor. %0,90’dan başlayan ihtiyaç kredisi faiz oranları, kullanacağınız kredide tercih edeceğiniz vade seçeneğine, ipotek gösterimine göre de değişiklik gösterebiliyor.

İhtiyaçlarını ertelemek istemiyorsanız, Yapı Kredi düşük faizli kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Eşit ödemeli bireysel ihtiyaç kredisi veren banka, 5000 TL’lik ihtiyaç kredisi için %1,44, 10.000 TL ve yüksek rakamlar için de %1,41 oranında aylık faiz uyguluyor. 36 aya varan vade seçenekleri ve aylık 256 TL’den başlayan 24 ay vadeli bireysel ihtiyaç kredisi Yapı Kredi’de. Bu krediye başvurmak için bankanın internet bankacılığı sistemini kullanabilir, size en yakın Yapı Kredi şubesine gidebilir ya da Kredi türünü yazıp TC kimlik numaranız ve aylık geliriniz ile birlikte 4411’e SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca 444 0 444 Yapı Kredi telefon bankacılığı aracılığı ile de düşük faizli ve komisyonlu kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Şubeye gitmenize gerek kalmadan düşük faizli kredi kullanabileceğiniz bir diğer banka da Akbank. 25.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için bireysel ihtiyaç kredisi veren banka 36 aya varan vade seçeneği sunuyor. Bankanın uyguladığı aylık faiz oranları %1,25. Örneğin 24 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredinizi Akbank’tan kullanırsanız; aylık 499, 24 TL ödersiniz. En uygun kredi seçenekleri ile cebinizi düşünen Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu için; gelir belgesiz, şubeye gitmeden internetten ya da SMS ile kredi başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu için TC kimlik numaranızı 4425’e göndererek ne kadar kredi kullanabileceğinizi ve size özel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

Aylık %1,39 oranında faiz uygulayan ING Bank da düşük faizli kredi veren bankalar arasında. 100.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için 36 ay vade seçeneği sunan banka, uygun faiz oranları ile uygun aylık ödeme seçenekleri sunuyor. Üstelik şubeye gitmenize de gerek yok. Eğer bankanın müşterisiyseniz, bankanın sadık müşterilerine özel uygun faiz oranlarından da yararlanabilirsiniz. Kredi notuna göre faiz oranı belirleyen İş Bankası ise, kredi notu yüksek banka müşterilerine daha uygun faiz oranları sunuyor. Kredi notu 1700’ün üzerinde olan tüketiciler %0,95’ten başlayan faiz oranları ile bireysel ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Kredi notu düşük müşterilerde ise faiz oranları %1,35’ten başlıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir