Düşük Faizli Konut Kredisi KampanyasıDüşük faizli konut kredisi kampanyası, Akbank tarafından düzenlenen bir konut kredisi kampanyasıdır. Konut almak istiyorsanız bu kredi kampanyasından yararlanarak düşük faiz avantajlarıyla kredi alabilirsiniz. Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için yazımızı okuyun.

Düşük faizli kredi kampanyası sayesinde hayâlinizdeki evi uygun faiz avantajlarıyla satın alabilirsiniz. Akbank, %0,90’dan başlayan faiz oranlarıyla ve 500 TL’ye varan chip para fırsatıyla konut kredisi sunuyor. Hayâlinizdeki eve kavuşmak için bu konut kredisi fırsatından yararlanabilirsiniz. 31 Aralık 2016’ya kadar Akbank konut kredisine başvurduğunuz zaman 500 TL’ye kadar chip para kazanabilirsiniz.

Ev satın almak istiyorsanız Akbank tarafından müşterilere sunulan düşük faizli konut kredisinden yararlanabilirsiniz. Ancak kampanyadan yararlanmak için öncelikle kampanyanın koşulları hakkında bilgi edinmelisiniz. %0,90 faiz oranı sadece 1 aydan 24 aya kadar vadeyle alınan kredilere uygulanan faiz oranıdır. Eğer bu krediyi kullanarak ilk evinizi satın alacaksanız ve bunu beyan ederseniz bu durumda çektiğiniz kredi tutarının 5/1000’i kadar ve en fazla 500 TL değerinde chip para kazanabilirsiniz. Elbette bu chip paralar Akbank kredi kartı sahibi olduğunuz durumlarda işe yaramaktadır. Yani Akbank kredi kartına yüklenmektedir.

Eğer Akbank kredi kartınız yoksa bu chip paraların yüklenebilmesi için Akbank kredi kartı başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Ayrıca kredi kullanımınız iptal edilirse ya da kredinizi ilk eviniz için kullanmadığınız tespit edilirse chip para yüklemesi yapılmayacaktır. Akbank düşük faizli konut kredisi kampanyası kapsamında sadece tamamlanmış konutlar için kredi alabilirsiniz. Bu kampanyadan, tamamlanmamış konut projelerinden satın aldığınız bir konut için kredi alamazsınız.

Akbank düşük faizli konut kredisi kampanyası kapsamında 50.000 TL’den 100.000 TL’y kadar ve 120 aya varan vadelerle kredi almanız mümkündür. 120 ay vadeyle 50.000 TL kredi almanız durumunda uygulanacak faiz oranı %0,97 ve aylık taksit tutarınız 706,99 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 250 TL olarak belirlenmiştir. Yine 120 ay vadeyle 100.000 TL kredi çekmeniz durumunda faiz oranı aynı kalmakta, kredi tahsis ücreti 500 TL’ye ve aylık taksit tutarı 1.413.98 TL’ye çıkmaktadır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir