Denizbank Twitter Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?Denizbank Twitter’dan Kredi veriyor. Artık Twitter’dan kredi başvurusu yapmak mümkün. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için şubeye gitmeniz gerekmiyor. Twitter’a girerek gerekli adımları izlemeniz yeterli. Denizbank Twitter kredi başvurusunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için yazımızı okuyun.

Denizbank ihtiyaç kredisi almak isteyenler için çok kolay ve vakit almayan bir yöntem sunuyor. Üstelik Denizbank ihtiyaç kredisini avantajlı faiz oranlarıyla veriyor. Bankaların cepten kredi verme dönemi yerini sosyal medyadan kredi verme dönemine bırakıyor. Denizbank’ın Twitter’dan Kredi ürününün “Müşteri Deneyiminde Mükemmellik” ödülüne layık görüldüğünü de buraya not edelim. Denizbank’ın Twitter’dan Kredi ürününe başvuru yapmak için yazımızın devamında verdiğimiz yönergeleri takip etmeniz yeterlidir.

Denizbank’tan ihtiyaç kredisi almak için Twitter’dan Kredi ürününe çok kolay ve hızlı şekilde başvuru yapabilirsiniz. Twitter’dan Kredi uygun faiz oranlarıyla kullanılan bir kredi türüdür. Twitter’a özel faiz oranlarına sahip bu krediyi almak için Twitter’a girerek bir doğrudan mesaj atmanız yeterlidir. Bunun için öncelikle Twitter’da, Denizbank’a ait olan @DenizKredi sayfasını takip etmeniz gerekiyor. Bunu yaptığınız zaman @DenizKredi hesabı sizi otomatik olarak takip etmeye başlayacaktır. Takip işlemini tamamladıktan sonra @DenizKredi hesabına T.C. kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı doğrudan mesajla göndermeniz gerekiyor. Böylece kredi talebiniz bankaya gönderiliyor. Kredi talebinizi iletmek için yerinizden kalkmanız bile gerekmiyor. Bu işlemi bilgisayar başında iken ya da akıllı telefonunuzdan dakikalar içinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Bir gelir belgesiz kredi türü olan Twitter’dan Kredi, artık aradan tüm evrakları kaldıran bir teknoloji ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Denizbank Twitter kredi başvurunuzu yapmak için Twitter’dan söz konusu hesaba doğrudan mesaj attıktan sonra kredi başvurunuzun cevabı Denizbank tarafından cep telefonunuza bir SMS ile gönderiliyor. Yani kredi başvurunuza onay verilip verilmediğini bankanın telefonunuza gönderdiği bu mesaj ile öğrenebiliyorsunuz.

Twitter’dan Kredi faiz oranları, talep ettiğiniz kredi için oluşturulan vadelere göre değişmektedir. 12 aya kadar olan vadelerle aldığınız krediler için faiz oranı %1,35, 13 – 14 ay arası vadelerle aldığınız krediler için faiz oranı %1,45 ve 25 – 48 ay arası vadelerle aldığınız krediler için faiz oranı %1,48 olarak belirlenmiştir. Kredi tahsis ücreti aldığınız kredinin 5/1000’i kadardır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir