Denizbank iPhone 7 ve Apple Watch 2 VeriyorDenizbank, müşterilerine çekilişle iPhone 7 ve Apple Watch 2 veriyor. Denizbank internet bankacılığı mobil uygulamalarını kullanan müşteriler çekiliş hakkı kazanarak iPhone 7 ve Apple Watch 2 kazanma şansını elde ediyorlar. Denizbank iPhone 7 ve Apple Watch 2 kazanma koşullarını öğrenmek için yazımızı okuyun.

Denizbank, internet bankacılığı mobil uygulamalarını kullanan 7 kişiye çekilişle iPhone 7 ve 7 kişiye yine çekilişle iPhone 7 Plus veriyor. Ayrıca 20 kişiye çekilişle Apple Watch Series 2 veriyor. Bu harika ürünleri kazanma şansını yakalamak için sağlamanız gereken koşullar mevcut. Siz de iPhone 7 , iPhone 7 Plus ya da Apple Watch 2 kazanmak istiyorsanız Denizbank müşterisi olmanız ve 20 Ekim – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında MobilDeniz uygulamasına, İnternet Bankacılığına ya da fastPay’e giriş yapmanız gerekiyor. Söz konusu uygulamalara giriş yaptığınız takdirde çekilişe hak kazanıyorsunuz. Bu uygulamalara ne kadar giriş yaparsanız o kadar çok çekiliş hakkı kazanmanız mümkün. Hemen Denizbank MobilDeniz uygulamasına, Denizbank İnternet Bankacılığına ya da fastPay’e giriş yaparak çekiliş hakkı kazanmaya başlayabilirsiniz.

Denizbank müşterisiyseniz İnternet Bankacılığına giriş yapmak için e-parolanız olmalıdır. Denizbank MobilDeniz uygulamasını Android ya da iOS cihazlarınıza ilgili mağazalardan indirerek uygulamalara hemen giriş yapabilirsiniz. fastPay’e giriş yapmak için aynı şekilde uygulamayı söz konusu mağazalardan indirmeniz gerekmektedir. Ayrıca Denizbank İnternet Bankacılığı için oluşturduğunuz parola ve şifreyle MobilDeniz uygulamasına giriş yapmanız mümkündür.

Denizbank iPhone 7, iPhone 7 Plus ve Apple Watch 2 çekilişi konusunda bilmeniz gereken detaylar arasında çekiliş hakkınızı nasıl artıracağınıza dair ipuçları vardır. Bunlardan biri, Denizbank İnternet Bankacılığına ve MobilDeniz uygulamasına girdiğinizde herhangi bir işlem yapmanız durumunda +3 çekiliş hakkı elde etme imkânınızın olmasıdır. Ayrıca fastPay uygulamasına girerek qapelle TL yüklemesi yaparsanız ya da üye işyeri ödemesi yaparsanız +5 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Ancak birden fazla ikramiye kazanamazsınız. Çekiliş 10.01.2017 tarihinde ve saat 11:00’de yapılacaktır.

Siz de iPhone 7, iPhone 7 Plus ya da Apple Watch 2 kazanmak istiyorsanız hemen Denizbank mobil uygulamalarını indirerek işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir