Denizbank İhtiyaç Kredisi

Mobilyalarınızı ya da duvarlarınızın rengini mi değiştirmek istiyorsunuz? Ailenizle birlikte çıkacağınız tatil için nakit desteğine mi ihtiyacınız var? Eğitiminiz için yeterli paranız yok mu? Yeni bir telefon ya da bilgisayar mı alacaksınız? Ya da dişlerinizi mi yaptırıyorsunuz? Tüm kişisel ihtiyaçlarınız için uygun ödeme seçenekleri ve düşük faiz oranları ile 36 aya varan vade seçenekleri ile […]


denizbank-ihtiyac-kredisi-basvuru


Mobilyalarınızı ya da duvarlarınızın rengini mi değiştirmek istiyorsunuz? Ailenizle birlikte çıkacağınız tatil için nakit desteğine mi ihtiyacınız var? Eğitiminiz için yeterli paranız yok mu? Yeni bir telefon ya da bilgisayar mı alacaksınız? Ya da dişlerinizi mi yaptırıyorsunuz? Tüm kişisel ihtiyaçlarınız için uygun ödeme seçenekleri ve düşük faiz oranları ile 36 aya varan vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi imkanı sunan Denizbank, ihtiyaç duyduğunuz her an nakit desteği sağlıyor. Üstelik başvuru için bankaya kadar gitmenize de gerek yok. Haftanın 7 günü, 24 saat acil ihtiyaçlarınız için cep telefonunuzdan ya da bilgisayardan Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Eşit ya da esnek ödemeli, sabit faizli kredi Denizbank’ta. Başvurunuza en geç 1 iş günü içinde geri dönüş sağlanır ve onaylanan kredi ihtiyacınızı hemen alabilirsiniz. Uygun oranlar ve vadelerle ihtiyaçlarınızı ertelemeden, uygun ödeme seçenekleri ile kredinizi kullanın. Kredi üst limiti 55.000 TL olan Denizbank ihtiyaç kredisi, 36 aya varan vade seçenekleri sunuyor. Bankanın faiz oranları 36 ay vadeli kredi kullanacak müşterileri için; ilk 12 ay %1,69, 2. yıl %1,74 ve 3. yıl %1,79 oranındadır. İhtiyaç kredisinin kredi tahsis ücreti, çekeceğiniz kredi tutarının binde 5’i oranındadır. İhtiyaç kredisi başvurusu için birkaç farklı seçeneğiniz var. Haftasonu dahil, 7 gün 24 saat başvuru için tercih edebileceğiniz başvuru yolları var.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvuru 

**Kredi başvurunuzu Denizbank şubelerinden yapmak istiyorsanız;

 • Nüfus kağıdının aslı ve fotokopisi,
 • İhtiyaç kredisi başvuru formu,
 • Adınıza kayıtlı faturanın son aya ait fatura örneği,
 • Maaşlı çalışansanız maaşınızı belgeleyen gelir belgesi,
 • Kendi işinizin sahibiyseniz son 3 yıla ait vergi levhası,
 • Kira geliriniz varsa tapu fotokopisi

belgeleri ile birlikte başvurabilirsiniz.

** Kredi başvurunuzu internetten yapmak için;

 • Denizbank resmi internet adresine giriş yaparak, “krediler” bölümünden “Web’de Kredi Başvuru” sayfasına gelerek başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.

** Kredi başvurunuzu cep telefonu ile yapmak için;

 • Cep telefonunuzdan Kredim yazıp boşluk bırakın ve T.C kimlik numaranızı yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz. Krediye uygun olup olmadığınız kontrol edildikten sonra, başvurunuz 5 dakika içinde değerlendirilir. Cep telefonundan ihtiyaç kredisi başvurusu için evraksız, kefilsiz başvuruda bulunabilirsiniz. 36 aya varan vade seçeneği ve 55.000 TL’ye varan kredi seçeneği ile kredi kullanabilirsiniz.

Denizbank ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, sizin için örnek bir tablo hazırladık. 10.000 TL’lik nakit ihtiyacınız varsa; Denizbank’tan 12, 24 ve 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz.

 1. 12 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi: Aylık faiz oranı %1,48. Kredi tahsis ücreti 50 TL. Aylık ödemeler 933 TL.  Yıllık toplam maliyet oranı %22,99.
 2. 24 ay vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi: Aylık faiz oranı %1,58. Kredi tahsis ücreti 50 TL. Aylık ödemeler 523 TL. Yıllık toplam maliyet oranı %23,99.
 3. 36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi: Aylık faiz oranı %1,68. Kredi tahsis ücreti 50 TL. Aylık ödemeler 393 TL. Yıllık toplam maliyet oranı %25,33.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir