Denizbank Facebook Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?


Denizbank Kredi Notu

Sosyal paylaşım ağlarını en etkin şekilde kullanan bankalar arasında yer alan Denizbank sunduğu avantajlı hizmetler ile sosyal ağlardan kendisini takip eden müşterilerine de çeşitli avantajlar sunuyor. Denizbank facebook kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin tek yapmaları gereken ise bankanın facebook sayfasına giriş yaparak kredi başvuru butonunu tıklamak.

Üstelik sosyal medya hesabına özel olarak Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranı sadece yüzde 1.30 seviyesine çekiliyor. Sayfayı açtıktan sonra tıklayacağınız ihtiyaç kredisi başvuru formu üzerinde yer alan bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra cep telefonunuza bir doğrulama kodu geliyor ve bu kodu girerek kredi başvuru işleminizi tamamlıyorsunuz.

Yapmış olduğunuz Denizbank kredi başvuru sonucu ise dakikalar içerisinde yeni cep telefonunuza geliyor. Denizbank ihtiyaç kredisi hesaplama işlemlerini ise Denizbank internet sitesi üzerinden yapmanız mümkün. Denizbank 55 bin lira ihtiyaç kedisi kullanımına izin verirken kredi vade süresi için uygulanan üst sınır ise 36 ay. 12 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere yüzde 1.30 ihtiyaç kredisi faiz oranı sunulurken 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.35 ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1.40 olarak uygulanıyor.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir