Denizbank 36 Ay Vadeli 5 Bin Lira Yılbaşı İhtiyaç Kredisi Kampanyası


Denizbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin en çok tercih ettikleri bankalar arasında yer alan Denizbank 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına izin vermektedir. 50 bin TL ihtiyaç kredisi kullanımına izin veren banka aynı zamanda en çok tercih edilen kredi türü olan 5 bin lira ihtiyaç kredisi paketi içinde çeşitli kampanyalar düzenlemektedir.

Denizbank yılbaşı kredisi kampanyası ile hem kredi faiz oranları üzerinden indirime giderken hem de ihtiyaç kredisi dosya masrafı gibi ekstra masraflar için de indirime gidiyor. Denizbank yeni yıl kredisi kullanarak 5000 TL ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin 36 ay ödeme vadesi seçmeleri halinde aylık taksit ödemeleri 185,86 lira oluyor. Kredi kullandırımı karşılığında Denizbank ihtiyaç kredisi masrafları olarak ise sadece 25 lira dosya masrafı tahsil ediliyor.

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için kullanabileceğiniz farklı kanallar bulunuyor. Denizbank facebook kredisi için sosyal paylaşım sitesinden bankanın sayfasını ziyaret ettikten sonra kredi başvuru formunu doldurmanız yeterli olurken Denizbank internet sitesi üzerinden de internetten kredi başvurusu için form doldurabiliyorsunuz. Denizbank SMS kredisi için ise KREDİM yazdıktan sonra kimlik numaranızı da ekleyerek 3280 numarasına mesaj göndermeniz yeterli oluyor.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir