Cepte TEB İhtiyaç Kredisi Fırsatları


TEB ihtiyaç kredisi kampanyaları ile adından söz ettirmeye devam ederken ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin de ilk tercihleri arasında yer almaya devam ediyor. CEPTETEB bankacılık hizmeti sayesinde artık TEB müşterisi olmayan kişilerde sadece tek bir SMS ile düşük kredi faiz oranlarından yararlanabiliyor.

Üstelik şubeye bile gitmeye gerek kalmadan sadece tek bir başvuru ile kullanabileceğiniz ihtiyaç kredisi başvurusu için TEB internet şubesi üzerinden kredi başvuru formu doldurmanız yeterli olacaktır. Bu başvuru işleminin ardından TEB müşteri hizmetleri yetkilisi sizinle iletişime geçer ve hemen kredi evrakları ile randevu alarak sizi ziyaret eder. CEPTETEB müşterisi olanlar için ise şubeye gitmeden hemen kredilerini kullanabilmektedir.

CEPTETEB şubesi ihtiyaç kredisi kampanyası ile beraber TEB ihtiyaç kredisi faiz oranı 1.25 seviyesine çekilirken 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına izin verilmektedir. Kampanya kapsamında TEB dosya masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında sadece 221 lira sigorta ücreti tahsil edilmekte olup dosya masrafı alınmamaktadır. Kampanya kapsamında en fazla 15 bin lira kredi kullanımına izin verilirken kredi ödemeleri TEB şubeleri ve TEB ATM’leri üzerinden yapılabilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir