Borcum Var Ödeyemiyorum, Nereden Para Bulurum?


Günümüzde sürekli olarak kişiyi tüketmeye iten reklam çalışmaları neden ile ne yazık ki pek çok kişi borç batağında bulunuyor. Özellikle de kişilere gelirleri ile orantılı olmayan limitlere sahip yüksek limitli kredi kartları verilmesi, kredi kullanımının çok kolaylaşması gibi farklı pek çok nedene bağlı olarak ne yazık ki kişilerin borç tutarları da yükselir.

Çeşitli nedenlere bağlı olarak borç yükünün altına giren kişiler ise bir süre sonra “borcum var, nasıl öderim?” sorusunun yanıtını aramaya başlamaktadır. Borç ödeme yolları olarak kullanabileceğiniz farklı pek çok yöntem bulunur ancak burada dikkat edilmesi gereken borç bir şekilde borçla kapatılıyorsa bundan sonrasında harcamalara çok dikkatli olunması ve borç sıfırlanana kadar dengeli bir şekilde yola devam edilmesidir.

Borç kapatma kredisi bankalar aracılığı ile yararlanabileceğin bir seçenek olup yine kredi kartından taksitli nakit avans çekmek te borç kapatmak için sıklıkla tercih edilen bir yöntem olarak öne çıkmaktadır. Borç ödeme yolları arasında kullanabileceğin bir diğer yöntem ise kuyumcularından taksitle altın alarak daha sonra bu altını satmak sureti ile elde edeceğiniz nakit paradır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir