Bireysel Emekliliğe Başvuranlara iPhone 7 Kazanma ŞansıGaranti Bankası emeklilik planı başvurusu yapanlara çekilişle 10 adet iPhone 7’den birini kazanma şansını veriyor. Bireysel emeklilik başvurusu yapmayı düşünüyorsanız Garanti Bankası’nın bu kampanyasından yararlanabilirsiniz. Kampanyanın detaylarını öğrenmek için yazımızı okuyun.

Garanti Bankası, iPhone 7 akıllı telefonlardan birinin sizin olabileceğini duyurarak sizi emeklilik planı yapmaya davet ediyor. Kampanyaya katılım tarihleri 7 Kasım – 31 Aralık 2016 şeklinde belirlenmiş. Yani hâlâ bireysel emekliliğe başvurarak bir iPhone 7 kazanma şansınız var. Bireysel emekliliğe başvuru yapmak ve bir iPhone 7 kazanmak için şubeye gitmeniz gerekmiyor. Başvurunuzu çevrimiçi olarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Nitekim bu kampanyadan yararlanmak için çevrimiçi bireysel emeklilik başvurusu yapmanız zorunlu. Garanti Bankası, şimdi tek tıkla bireysel emekliliğe başvurarak geleceğinizi garanti altına alabileceğinizi ve iPhone 7 kazanma fırsatını yakalayabileceğinizi duyuruyor. Elbette bireysel emeklilik planı kapsamında açacağınız emeklilik hesabınıza yatıracağınız her tutar için %25 devlet katkısı da alacaksınız. Garanti Bankası bireysel emeklilik başvurusunu yazımızın devamında yer alan yönergeleri izleyerek yapabilirsiniz.

Garanti Bankası’ndan iPhone 7 kazanma şansını yakalamak için 7 Kasım 2016 ile 31 Aralık 2016 tarihleri arasında bireysel emeklilik başvurusu yapmanız gerekiyor. Bu başvurularınızı garanti.com.tr ya da garantiemeklilik.com.tr adresine girip Garanti Emeklilik başvuru formunu doldurarak yapmanız ve böylece emeklilik planı için yeni sözleşme talebi oluşturmanız gerekiyor. Ayrıca sözleşmenizin 1 Mart 2017 tarihine kadar yürürlüğe girmesi de kampanyaya katılmanız için gerekli koşullar arasında bulunmakta. Bu koşulları yerine getirdiğiniz takdirde bir çekiliş hakkı elde ediyorsunuz. Ancak Garanti Bankası müşterisiyseniz bu başvuruyu yapmanın daha kolay bir yolu bulunuyor. 1 Kasım 2016 ile 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Garanti Bankası müşterisiyseniz telefonda vereceğiniz bir onay ile bireysel emeklilik sözleşmesi kurabilirsiniz. Bunu için size telefonla ulaşan Satış Sonrası Hizmetler ya da Çağrı Merkezi Birimi’ne sesli onay vermeniz yeterlidir. Size bu şekilde ulaşan birime Garanti Bankası müşterisi olmasanız da sesli onay verebilirsiniz. Ancak bu durumda sadece teklifiniz oluşturulur ve nüfus cüzdanı fotokopinizi e-posta ya da fax yoluyla bu birimlere ulaştırmanız gerekir. Garanti Bankası’nın söz konusu kampanyası hakkında daha fazla bilgiyi websitesinde bulabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir