Bayram Kredisi 2015

Kurban bayramına sayılı günler kala, bankalar da geleneksel bayram kredisi kampanyalarını tüketiciyle buluşturmaya başladılar. Bayramda ihtiyacınız olabilecek tüm harcamalar ve masraflar için bayrama özel düşük faizli ve yüksek vadeli kredi avantajlarından yararlanabilirsiniz. 2015 Kurban bayramı yaklaşırken yepyeni bayram kredisi fırsatlarını duyurmaya başlayan birçok banka arasında Yapı Kredi, İş Bankası, Ing Bank, Garanti ve Deniz Bank […]


bayram-kredisi-2015


Kurban bayramına sayılı günler kala, bankalar da geleneksel bayram kredisi kampanyalarını tüketiciyle buluşturmaya başladılar. Bayramda ihtiyacınız olabilecek tüm harcamalar ve masraflar için bayrama özel düşük faizli ve yüksek vadeli kredi avantajlarından yararlanabilirsiniz. 2015 Kurban bayramı yaklaşırken yepyeni bayram kredisi fırsatlarını duyurmaya başlayan birçok banka arasında Yapı Kredi, İş Bankası, Ing Bank, Garanti ve Deniz Bank faiz oranlarını belirlediler. Bayram için banka kredisi kullanmak isteyen tüketicilerin imdadına düşük faizli krediler yetişiyor. 35.000 TL’ye varan kredi miktarı ve 5 yıla kadar vade seçeneği ile en uygun ve en avantajlı bayram kredisi seçenekleri için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

İş Bankası Bayram Kredisi 

Şeker gibi bir bayram fırsatı ile tüm bayram ihtiyaçlarınızı, bayramda tatile çıkmak isteyen tüketicilerin tatil masraflarını karşılayan kredi fırsatları sunan İş Bankası, %1,35 faiz oranı ile kredi çekmenizi sağlıyor. Şubeye gitmeye gerek kalmadan, internetten ya da cep telefonunuzdan SMS ile yapacağınız bayram kredisi başvurularınız en kısa sürede değerlendirmeye alınıyor. 5000 TL nakit ihtiyacınız için, 36 aya varan vade olanakları ve aylık 240 TL’lik taksitlerle toplamda 5836 TL geri ödüyorsunuz.

Denizbank Bayram Kredisi 

2015 kurban bayramına özel kredi seçenekleri sunan bir banka da Denizbank oluyor. Minimum 3, maksimum 36 ay vade seçenekleri ile bayram kredisi veren banka, 55.000 TL’ye kadar kredi veriyor. %1,4 faiz oranı ile kefilsiz, teminatsız kredi çekebileceğiniz bankaya bayram kredisi başvurusu yapmak için cep telefonunuzdan ya da bankanın resmi internet adresinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası Bayram Kredisi

%1,37 faiz oranı ile bayram kredisi veren Garanti Bankası, bayramda tüm ihtiyaçlarınız için 20.000 TL’ye kadar kredi veriyor. Dosya masrafsız ve düşük faizli bayram kredisi için Garanti Bankası şubelerine gidebilirsiniz.

Akbank Bayram Kredisi 

Bayramda tüm masraflarınızı Akbank karşılıyor. 12 ayvade seçeneği ile 10.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunan banka, %1,05’lik düşük faiz fırsatını ayağınıza getiriyor. Günde 30 TL’ye 10.000 TL kredi kullanabileceğiniz bankanın en uygun bayram kredisi fırsatlarını kullanmak için Akbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

ING Bank Bayram Kredisi

5000 TL’ye kadar bayram kredisi veren Ing Bank, %1,39’luk faiz oranıyla kredi veriyor. Aylık 602,91 TL’lik geri ödemeler ile bayramda tüm ihtiyaçlarınız için bankanın kredi fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Bank Pozitif Bayram Kredisi

36 aya kadar vade seçeneği ve 20000 TL’ye varan kredi imkanı sunan Bank Pozitif, %1,09 düşük faiz olanakları ile bayramda yüzünüzü güldürüyor. Dosya masrafsız, kefilsiz kredi çekmek ve acil ihtiyaçlarınız için kredi imkanından yararlanmak için Bank Pozitif şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Fibabanka Bayram Kredisi

2015 Kurban bayramına özel bir bayram kredisi kampanyası hazırlayan Fibabanka, %0,50’den başlayan düşük faiz seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı karşılıyor. 36 aya kadar vade seçeneği ile 30.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için Fibabanka şubelerinden bayram kredisi çekebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir