Başka Kişilerin Kredi Notu Nasıl ÖğrenilirGünümüzde kredi alırken kredi notunun önemi oldukça arttı baktığımız zaman  bankalar kredi notu verirken özellikle kredi notlarına dikkat ediyor. Özellikle Findeks kredi notunu öğrenmek oldukça kolay başkasının kredi notunu öğrenme kolaylıkla yapılabiliyor.

Böylece sizler kredi alıp almayacağınız hızlıca öğrenebilirsiniz. Kredi notunuz bu yüzden sizlere çok büyük önem arz ediyor.Başkasının kredi notunu öğrenme sadece Findeks sitesi üzeri yapılıyor ilk öncelikle üyelik almanız gerekiyor ve bu üyeliğe TC KİMLİK NO ile giriş yapılır ve bu üyeliğe özel şekilde gelecek şifre girilir kısa süre sonra o kişinin kredi notunu öğrenebilirsiniz.

Başkasının kredi notunu öğrenmek ne işime yarar diye düşünürseniz söylememiz gereken şudur o kişinin ne limitte kredi alacağı az çok ortaya çıkar sizde bu ölçüde o kişinin kredi notunu öğrenirsiniz. Findeks harici başkasının kredi  notunu öğrenmeniz mümkün değildir.Bankalardan sorgulama yaparken yine TC ve telefona gelecek doğrulama koduna ihtiyaç duyulur banka sistemde kayıtlı cep telefonuna SMS gönderimi ile doğrulama yapacaktır.Bu yüzden sizlerde bu bilgiler doğrultusunda istediğiniz kişinin kredi notunu öğrenebilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir