Bankaya Gitmeden Kredi Nasıl Çekilir?


Bankaya Gitmeden Kredi Nasıl Çekilir? konusu ile oturduğunuz yerden bankalara kredi başvurma yöntemlerini anlatıcaz.Bilindiği üzere teknolojik gelişmeler bankalar tarafından da yakından takip edilmekte ve büyük bir hızla kendi sistemlerine entegre edilmektedir. Bu sayede şubesiz bankacılık hizmetleri yaygınlaşmakta yine bankaya gitmeden kredi çekilmesi bile artık mümkün olmaktadır.

Bazı bankalar sadece internet şubesi müşterilerine bu hakkı tanırken bazı bankalar ise kredi başvurusunu internet üzerinden kabul ediyor ve daha sonra müşteri temsilcisini sizden randevu alarak imzalamanız gereken evrakları yine sizin belirlediğiniz adrese getirerek kredi kullanımını sağlıyor. Yani yine siz bankaya gelmiyorsunuz ancak bu sefer banka size geliyor. Bunun en önemli nedeni bankaların artık birbirleri ile çok yoğun bir şekilde rekabete girmeleridir.

Yaşanan yoğun rekabet hem kredi faiz oranlarının daha makul seviyelere çekilmesini sağlamakta hem de bu şekilde bankaya dahi gidilmeden kredi kullanılmasını sağlamaktadır. İhtiyaç kredisi başvurusu konusunda dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konu ise hayat sigortasız kredi paketlerinin tercih edilmesidir. Bu sayede 100-200 lira arasında değişen bir tutar ödenmeden kredi kullanılmış olur ki bu da  son derece yüksek bir tutardır.

Konumuzdan Başlıklar

2 Yorum

  1. Salih

    Nisan 25, 2016 at 1:24 pm

    İnternet şubelerinde artık kolaylıkla kredi başvurusu yapabiliyor olmak çok iyi. Anında gelen cevap sayesinde sıra bekleme derdimiz kalmıyor.

  2. Ömür

    Nisan 25, 2016 at 1:26 pm

    Cep telefonlarımız sayesinde kolaylıkla başvuru yapabilmekteyiz. Tek bir mesaj sayesinde direk başvuru yapıp cevabımızı alabiliyoruz. Kolaylıkla ve sıra beklemeden işlemlerimizi yapabiliyoruz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir