Bank Pozitif Kredi Kampanyaları 2015

Tüm ihtiyaçlara uygun kredi seçenekleri Bank Pozitif’te. Kendini geliştiren bir banka olan ve müşteri kapasitesini arttıran Bank Pozitif, yaptığı uygun faizli kredi kampanyaları ile de tüketicilerin tercihleri arasına girmeyi başarıyor. Üstelik kredi başvurusu için şubeye kadar gitmeniz de gerekmiyor. Acil nakit ihtiyaçlarınız için bankanın internet adresinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İnternetten başvurularda 36 ay vadeli 50.000 […]


bank-pozitif-kredi-kampanyalari


Tüm ihtiyaçlara uygun kredi seçenekleri Bank Pozitif’te. Kendini geliştiren bir banka olan ve müşteri kapasitesini arttıran Bank Pozitif, yaptığı uygun faizli kredi kampanyaları ile de tüketicilerin tercihleri arasına girmeyi başarıyor. Üstelik kredi başvurusu için şubeye kadar gitmeniz de gerekmiyor. Acil nakit ihtiyaçlarınız için bankanın internet adresinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İnternetten başvurularda 36 ay vadeli 50.000 TL’ye kadar kredi verilmektedir. Dosya masrafsız, sıra beklemesiz, komisyonsuz, ek masrafsız kredi seçeneği için Bank Pozitif kredilerini tercih edebilirsiniz. 5 dakikada onaylanan kredi için bankpozitif.com.tr adresinden “hemen başvur” sayfasına gelerek formu doldurabilir ve başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz. “Kredi almak hiç bu kadar kolay olmamıştı” diyen banka, en avantajlı kredi seçenekleri vaat ediyor. Bankadan dilerseniz ihtiyaç kredisi, dilerseniz konut kredisi, dilerseniz taşıt kredisi dilerseniz de teminatlı kredi alabilirsiniz.

Bank Pozitif İhtiyaç Kredisi

Pratik, hızlı ve kolay başvuru seçeneği ile Bank Pozitif ihtiyaç kredisi, hizmetlerini teknolojik kanallar üzerinden de veriyor. Şubeye gitmeden, sıra beklemeden kredinizi alabilirsiniz. Adrese teslim ihtiyaç kredisi veren banka, 36 ay vadeli 50.000 TL kredi almak isteyen tüketicilere %1,32 aylık faiz oranı sunuyor. Bu tutar için aylık ödeme tutarı 1833 TL. Bu kredinin toplam geri ödeme tutarı ise 65.988 TL. Bu kredi için dosya masrafı da yok. Bank Pozitif ihtiyaç kredisi için webden yapılan başvurularda üst limit 50.000 TL’dir. Kefilsiz kredi ya da teminatsız kredi arayanlar için Bank Pozitif’te birçok farklı seçenek bulunuyor.

Bank Pozitif Taşıt Kredisi

48 aya kadar vade seçeneği ile Bank Pozitif’ten taşıt kredisi alabilirsiniz. Taşıt kredilerinde alabileceğiniz maksimum tutarı 250.000 TL’dir. Bankadan araç değerinin %70’ine kadar taşıt kredisi alabilirsiniz. 50.000 TL değerinde bir araç için 35.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. 35.000 TL 48 ay vadeli kredide aylık taksitler 1522 TL’dir. Taşıt kredisinde faiz oranları 0 km ve 2.el araçlar için aylık %1,59’dur. Kredi tahsis ücreti 100 TL ve BSMV oranı %5’dir.

Bank Pozitif Konut Kredisi

Yıllardır hayal ettiğiniz evi almak için sonunda ilk adımı atmaya karar verdiniz ya da yeni bir yatırım yapmak istiyorsunuz. Avantajlı konut kredisi, Bank Pozitif’te. 120 ay vadeli konut kredisi için başvurularınızı şubeden ya da web’den gerçekleştirebilirsiniz. Web’den yapılan kredi başvurularında sonuçları anında öğrenebilirsiniz. Banka, değeri minimum 100.000 TL olan konutlar için ev  kredisi vermektedir. Konut kredilerinde alabileceğiniz maksimum kredi tutarı 1.000.000 TL’dir. 120 ay vadeli konut kredisi için aylık faiz oranı ise %0,99’dur. Bankadan 200.000 TL kredi almak istiyorsanız, 120 ay vade seçeneğinde aylık taksitler 3839 TL’dir.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir