American Express Kredi Kartı

Prestijli ve ayrıcalıklarla dolu bir kart; American Express… Dünyanın neresinde olursanız olun, size her daim en iyi indirimlere sahip olun. Konaklamadan restoranlara, alışveriş ödemelerinden giyime, araç kiralama hizmetinden spa’ya kadar dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz prestijli bir kredi kartınız olacak. Sizin kişisel asistanınız olmaya aday American Express kredi kartı, tüm harcamalarınızda puan kazandırıyor. Restoran rezervasyonu mu yoksa […]


american-express-card-turkiye


Prestijli ve ayrıcalıklarla dolu bir kart; American Express… Dünyanın neresinde olursanız olun, size her daim en iyi indirimlere sahip olun. Konaklamadan restoranlara, alışveriş ödemelerinden giyime, araç kiralama hizmetinden spa’ya kadar dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz prestijli bir kredi kartınız olacak. Sizin kişisel asistanınız olmaya aday American Express kredi kartı, tüm harcamalarınızda puan kazandırıyor.

Restoran rezervasyonu mu yoksa seyahat organizasyonu mu yaptıracaksınız? Spor karşılaşmasına mı bilet alacaksınız yoksa konsere mi? Bir arkadaşınıza hediye almak istiyorsunuz ancak ne almak ne de göndermek için vaktiniz yok mu? Masaj randevusu mu almanız gerekiyor? İşte tüm bunları sizin için yapan bir asistana hayır diyemeyeceksiniz. Yurt içi ve yurt dışı alışveriş ve seyahatlerinizde American Express kredi kartı kullanın, prestijli ve ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını aralayın. Tabi böyle bir kartın aidat bedeli de doğal olarak diğer kartlara göre daha fazla.

  • American Express yıllık kart ücreti 75 Dolar.
  • American Express  Gold kredi kartı yıllık kart ücreti 150 dolar.
  • The Platinium Kart yıllık kart ücreti 300 dolar.

Tüm kartlar için uygulanan alışveriş faizi %2,02 ve gecikme faizi %2,52’dir. Nakit avans ücreti %3,5+6 TL’dir. American Express kredi kartı başvurusu için, Garanti Bankası anasayfasından, kartlar sayfasından American Express’i seçin ve daha sonra “başvur” butonuna tıklayarak kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirin.

1 Comment

  1. hasan

    Ekim 15, 2015 at 8:52 pm

    en iyi kredi kartı olarak kesinlikle iş bankasını bilirim her yerde sürekli uygun ödeme koşulları sunuluyor bu kart hakkında bilgisi olan varmı?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir