Altın Biriktiren HesapKendi kendime birikim yapamıyorum diyenlerdenseniz, bankanıza vereceğiniz talimat ile artık siz de altın biriktirmeye başlayabilirsiniz. Artık birçok bankada, dilerseniz vadesiz hesabınız dilerseniz de kredi kartınız ile altın biriktiren hesap özelliğinden yararlanabilirsiniz. Kartınızdan belirlediğiniz oranda her ay belirli bir tutarın çekilmesi ve bu paranın altın cinsinden biriktirilmesi ile siz de yatırımlarınızı banka hesaplarınız ve kredi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Peki, hangi bankalarda altın biriktiren hesap özelliği bulunuyor? Hangisi daha avantajlı ve hangi bankada daha çok kazanılıyor? İşte otomatik talimat vererek altın biriktirmeye başlayabileceğiniz bankalar…

ING Bank Altın Biriktiren Hesap

Artık yastık altında biriktirme derdine ve çalınma korkusuna son! Hesabınızdaki ya da kredi kartınızdaki paraları altına dönüştürerek bankada biriktirebilirsiniz. Detaylı bilgi ve birikime başlamak için size en yakın ING Bank şubesine gidebilirsiniz.

Garanti Bankası Birikimli Altın Hesabı 

Kazandıkça biriken, biriktikçe artan altın biriktiren hesap Garanti Bankası’nda. Bundan sonra yapacağınız düzenli ödemeler ya da hesabınızdan vereceğiniz ödeme talimatı ile siz de altın biriktirmeye başlayabilirsiniz. Birikimli altın hesabı açmak için, bankanın internet şubesinden ürünler sayfasına gelerek buradan “altın hesabı” açabilirsiniz.

Finansbank Altın Biriktiren Hesap 

Finansbank ile altın biriktirmek artık çok daha kolay. Hesabınıza vereceğiniz talimat ile her ay sizin belirlediğiniz tutar kartınızdan çekilerek, gram cinsinden altına dönüştürülür ve size ait birikimli altın hesabında toplanır ve birikmeye başlar.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir