Alışveriş Kredisi ile Önce Al Sonra BölYapı Kredi, müşterilerine bir bireysel ihtiyaç kredisi türü olan alışveriş kredisini sunuyor. Alışveriş kredisi %100 onaylı kredi şeklinde veriliyor ve önce alışverişinizi gerçekleştirip ardından ödemenizi taksitlendirmenizi sağlıyor. Sizin de alışveriş kredisine ihtiyacınız varsa detayları öğrenmek için yazımızı okuyun.

Yapı Kredi, nakit para ihtiyacı olan müşterilerine %100 onaylı, düşük faizli ve masrafsız alışveriş kredisi sunuyor. Alışveriş Kredisine aynı zamanda Süper Bireysel İhtiyaç Kredisi adı da verilmekte. Bu kredi sayesinde tüm peşin alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz ve ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalmazsınız.

Yapı Kredi, ihtiyaçlarınızı alışveriş kredisi ile gidermeniz için size iki adet çözüm sunmaktadır. Bunlardan ilki Yapı Kredi üye iş yerlerinin birinden Yapı Kredi kredi kartıyla peşin olarak alışveriş yapmak ve bu alışverişi size en yakın Yapı Kredi şubesine giderek taksitlendirmektir. Bunun için ayrıca alışverişinizi hesap kesim tarihinden önce kredilendirmeniz gerekmektedir. Bu durumda kredi kartı limitiniz bloke edilmektedir. İkinci yol ise önce Yapı Kredi şubelerinden birini ziyaret ederek Alışveriş Kredisi almak ve bu krediyi Alışveriş Kartınıza yükleterek Yapı Kredi üye iş yerlerinin birinde alışverişinizi yapmaktır.

Alışveriş Kredisi kullanmak istiyorsanız başvuru koşulları hakkında ve vadeler hakkında bilgi almalısınız. Yapı Kredi Alışveriş Kredisi en düşük başvuru tutarı 500 TL ve en yüksek başvuru tutarı 25.000 TL’dir. Eğer 2000 TL ve üzeri tutarda Alışveriş Kredisi talep ederseniz kredinizi 12 – 24 ay arası vadelerle alabilirsiniz. 5.000 TL ve üzeri tutarda kredi taleplerini sadece Yapı Kredi kredi kartı ile yaptığınız alışverişleri kredilendirmek için kullanabilirsiniz. Alışveriş Kredisi, hangi tutarda talep ederseniz edin kredi tahsis ücreti olmayan bir kredi türüdür. 24 ay vadeyle 2.000 TL kredi almanız durumunda aylık faiz oranı %1,29 ve aylık taksitleriniz 100,41 TL olarak belirlenmiştir. 24 ay vadeyle 5.000 TL kredi alırsanız faiz oranı aynı kalacak, aylık taksit tutarları 251,01 TL olacaktır. Yine 24 ay vadeyle 25.000 TL kredi almayı seçerseniz faiz oranı %1,19’a düşecek aylık taksit tutarlarınız ise 1.237,69 TL’ye çıkacaktır. Alışveriş Kredisi başvurusu yapmak için gerekli belgeler gelir belgeniz ve nüfus cüzdanı fotokopisi ile adres bildirim belgenizdir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir