Akbank Öğretmenler Günü İhtiyaç Kredisi Kampanyası


Öğretmenler günü kredisi veren bankalar arasında yer alan Akbank öğretmenler günü kredisi ile çok daha düşük kredi faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,25 seviyesine çekilirken 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi seçenekleri sunulmaktadır.

Kampanya sadece öğretmen olan kişilerin kullanımına sunulmakta olup çalışan öğretmenler ve emekli öğretmenlerde kampanyadan yararlanabilmektedir. Yani kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka öğretmen kartlarının bulunması gerekmektedir. Yine Akbank öğretmenler günü kampanyası için süre sınırlaması bulunmakta olup 30 Kasım 2015 tarihine kadar başvuruda bulunulması şartı aranmaktadır.

Akbank öğretmenler gününe özel kredi kampanyasından yararlanmak için Akbank ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ile size en yakın Akbank şubesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Ziyaretiniz esnasında kredi başvuru formu doldurmanız istenirken bu başvuru formu değerlendirilerek Akbank kredi başvuru sonucu tarafınıza bildirilecektir. Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra talep ettiğiniz kredi tutarı adınıza açılan hesaba yatırılarak kredi kullanımınız gerçekleştirilecektir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir