Akbank 36 Ay Vadeli 5 Bin Lira Yılbaşı İhtiyaç Kredisi Kampanyası


Yeni yıla yepyeni bir giriş yapmak isteyen kişilere Akbank kaçırılmayacak yeni yıl kredisi fırsatları sunuyor. Akbank yılbaşı kredisi kampanyasında 36 ay vadeli 5 bin lira kredi kullanmak isteyen kişilerin ödemeleri gereken aylık taksit tutarı ise 186,59 lira oluyor.

Bankaların düzenlediği yeni yıl kredisi kampanyaları arasında düşük ihtiyaç kredisi faiz oranları ile dikkat çekerken Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranı kampanya kapsamında yüzde 1,41 seviyesine çekiliyor. Akbank internet sitesi üzerinden ve Akbank direkt kredi başvuruları ile kolaylıkla internetten kredi başvurusu formunu doldurabileceğiniz gibi aynı zamanda Akbank SMS kredi başvurusu için kimlik numaranızı 4425 numarasına göndermeniz yeterli.

Akbank kredi başvuru sonucu bu kanallar üzerinden yapılırsa sadece birkaç dakika üzerinde cep telefonunuza gönderilirken şubelerden yapılan kredi başvurularında ise en geç 3 iş günü içerisinde yine başvuru esnasında bıraktığınız iletişim bilgilerinize gönderilmektedir. Akbank kredi başvurum nerede kategorisinden yine kimlik numaranız ile sorgulama yaparak kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilir, ya da Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden de kimlik numaranız ile sorgulama yapılabilir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir