Akbank 3 Ay Ertelemeli Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası


Kasım ayı kredi kampanyaları arasında yer alan Akbank 3 ay ertelemeli sonbahar ihtiyaç kredisi kampanyası ile kredi kullanmak isteyen kişilerin yine ilk tercihi olacak gibi görünüyor. Akbank 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine sadece aylık 362 lira ödemeli kredi fırsatı sunarken aynı zamanda isteyen müşterilerine 3 ay ertelemeli kredi kullanma fırsatı da sunuyor.

Şimdi kullan Şubat 2016’da öde sloganı ile reklam çalışmaları yürütülen Akbank sonbahar kredi kampanyası ile Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1.25 seviyesine çekilirken 30 Kasım 2015 tarihine kadar Akbank ihtiyaç kredisi başvuru formu dolduran ve başvurusu olumlu sonuçlanan herkesin krediden yararlanmasına olanak sağlanıyor. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu için Akbank internet sitesi üzerinden hizmet alabileceğiniz gibi aynı zamanda Akbank şubeleri, Akbank ATM’leri ve Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası da kredi başvuruları için kullanılabiliyor.

Bir diğer tercih edilen başvuru yöntemi ise Akbank SMS kredi başvurusu işleminde bulunmak. Akbank SMS kredi başvurusunda bulunmak için ise KREDI yazarak 4425 numarasına TC kimlik numaranız ile beraber kısa mesaj göndermek. Bu mesajın ardından dakikalar içerisinde Akbank kredi başvuru sonucu tarafınıza kısa mesaj olarak gönderilecektir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir