Akbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası


İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere Akbank kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Ayda sadece 362 lira ödemeli olarak 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanımına izin veren Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile üstelik 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanımına izin veriyor.

Üstelik dilerseniz kredi kampanyasına başvuru için Akbank direkt internet sitesi üzerinden de kredi başvuru formu doldurabilirsiniz. İhtiyaç kredisi kampanyası için Akbank SMS kredi başvurusu açılmazken yine Akbank şubeleri üzerinden de kredi başvurusunda bulunulmasına olanak sağlanmaktadır. Akbank sonbahar kredisi kampanyası için son başvuru tarihi ise 30 Kasım 2015. Yani kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka 30 Kasım tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekiyor.

Akbank sonbahar kredisi faiz oranları ise yüzde 1,25 olarak uygulanıyor. Yani banka hem cazip kredi faiz oranları sunuyor hem de kredinin 3 ay ertelenmesine izin veriyor. Akbank direkt üzerinden kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin Akbank direkt internet sitesi üzerinden krediler bölümüne giriş yaparak Akbank sonbahar tüketici kredisi kampanyası butonunu tıklamaları ve açılan pencerede kredi başvuru formu üzerinde istenen bilgilerin eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir