Aidatsız Kredi Kartları Veren Bankalar Hangileridir ?


kart aidatı almayan bankalar


Günümüzde birçok kişi bankaların aldığı kart aidatlarından sıkılmış durumda.Öyle ki aidatsız kredi kartı veren bankalar  herkes tarafından merak ediliyor.  Kredi kartları dünyada özellikle 2010’dan son çok yaygın kullanılmaya başlandı fakat kredi kartlarının en yaygın kullanımı her zaman olduğu gibi taksitlendirmedir. Kredi kartları zaman içinde nakit paranın görevini almaya başladı.

Aidatsız bankamatik kartı veren bankalar  ise yine yazımızda bulacaksınız. Son yasalar ile artık kredi kartından  alınan ücret yasal bir hale geldi bu yüzden aidat olmadan kredi kartı almak çok önemli bir hal hale geldi.

Siz bankamatik veya kredi kartı aldıktan sonra iptal ettirmek istediğinizde bile 6 aylık kart kullanım ücretini ödeme zorundasınız bu yüzden kart alırken çok dikkatli olunuz. İş Bankası , Akbank Axess Free ,Garanti Bankası  Bonus Flexi,Odeabank olarak bilinmektedir bu kartları alırken yıllık kart ücreti ödemezsiniz. Bankaların internet şubeleri veya direkt şubelerden başvuru yapabiliyorsunuz. Kısa süre içinde kartınız gelecektir tüm bankalar size aidatsız kart sağlamaz bu yüzden sadece belli bankaların belli kartları ücretsizdir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir