Acil Kredi Lazım, Nereden Alırım?


Acil nakit ihtiyacı duyan kişilerin ilk tercihleri bankalardan kredi kullanmaktır. Bankaların pek çoğu artık günümüzde müşterilerine acil nakit ihtiyaçları anında kullanabilmeleri adına kullanıma hazır kredi limitleri tanımlamaktadır. Bu kredi limiti dahilinde evraksız formalitesiz kredi kullanımı sağlanmaktadır.

Yine internet şubesi kullanıcıları için hafta sonu dahi olsa anında kredi paketleri ile “acil kredi lazım” dedikleri her anda nakit paranın hesaplarına geçmesi sağlanabilmektedir. Tabi bu hizmetlerden yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka bankada hesapları bulunması ve kredi notu ortalamalarının bankanın standartlarının üstünde olması gerekmektedir.

Yani örnek vermek gerekirse anında kredi tanımlaması yapılması için kişinin bankada hesabının bulunması, uzun süredir bankanın müşterisi olması ya da kredi notunun yüksek olması gerekir. Bu kriterleri taşımayan kişilerin acil kredi taleplerini karşılamak için en kısa sürede sonuç alabilecekleri başvuru yöntemi kesinlikle SMS kredi başvuru formu doldurmaları ya da internetten kredi başvurusu işleminde bulunmaları gerekir.

Çünkü bankaların bu başvuru yöntemlerini tercih eden müşterilerine kredi başvuru sonuçlarını sadece dakikalar içerisinde yollaması bu yöntemin popülaritesini arttırmaktadır. Factoring şirketleri ise bankalardan kredi başvuru onayı alamayan kişilerin tercih ettikleri bir yöntem olup bu konuda dikkatli olunması ve sadece güvenilir firmalar tercih edilmelidir.

1 Yorum

  1. Gökhan

    Aralık 16, 2015 at 8:38 pm

    Stres ve hızlı onayı olmadan kredi, kişisel veya işletme kredisi ihtiyacınız var mı? Eğer öyleyse, lütfen bizimle irtibata geçin (privateloaninvestment@outlook.com)telefon numarası: +16474850731

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir