36 Ay Vadeli 10000 TL İhtiyaç Kredisi Kullanmak İstiyorum


Yüksek tutarlı nakit ihtiyacı duyan kişilerin tercih ettikleri kredi tutarı olan 10 bin lira ihtiyaç kredisi kredi notu yüksek olan kişilerin kolaylıkla kredi onayı aldıkları bir kredi paketidir ve tüm bankalar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandırdığı için aylık ödemeleri de düşük seviyelerde tutulmaktadır.

Akbank 10 bin lira 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin aylık ödemeleri 361 lira olurken burada farklı kredi seçenekleri de sunulduğu için bu kredi tutarı değişebilmektedir. Örneğin Akbank direkt ihtiyaç kredisi faiz oranları ile Akbank maaş müşterisi olan kişiler için uygulanan faiz oranları farklıdır.

İş Bankası 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık ödeme tutarları ise 368 liradır. Yani İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları ile Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları kıyaslandığında Akbank tarafından sunulan kredi faiz oranının daha avantajlı olduğu görülmektedir. Garanti Bankası 36 ay vadeli 10000 TL ihtiyaç kredisi paketlerinden yararlanan kişilerin ise aylık ödemeleri ise 193 lira olmaktadır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir