3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi KampanyasıTaşıt kredisi kampanyaları yeni bir otomobil almak isteyenlerin büyük bir merakla ve heyecanla bekledikleri kampanyalardır. Bu kampanyalar bankalar tarafından belirli dönemlerde ve kısa süreli olarak yapıldığı için kredi almak isteyenler bunları kaçırmak istemezler. Bu yazımızda işte böyle bir taşıt kampanyasından sizi haberdar edeceğiz. 3 ay ertelemeli taşıt kredisi kampanyasından yararlanmak için yazımızı okuyun.

Taşıt kredisi kampanyaları düşük faizli ve avantajlı kredi kampanyalarıdır. Ancak bu kampanyanın bir artısı da üç ay ertelemeli olarak verilmesidir. Kampanyayı yapan banka Vakıfbank, yeni yıla özel sıfır kilometre otomobil kredisi başlığı altında bu krediyi vermektedir. 48 aya varan vade seçenekleri sunan ve %1,09’dan başlayan faiz oranlarına sahip olan bu kredi sayesinde istediğiniz sıfır kilometre otomobile sahip olmanız mümkün. Kredinizi üç ay ödeme yapmadan alabilir, sonraki aylarda geri ödemeyi aylık eşit taksitlerle ödeyebilirsiniz. Ancak geri ödeme konusunda banka size üç seçenek daha sunmaktadır. Bu seçenekler, ödemelerinizi üç ayda bir taksitli yapmak, değişken taksitli olarak yapmak ya da son taksidi balon ödemeli yapmaktır. Bu kampanyadan yararlanmak isterseniz yazımızın devamında yer alan başvuru adımlarını izleyebilirsiniz. Ancak öncelikle size kampanya koşullarından bahsetmek istiyoruz. 3 ay ertelemeli sıfır kilometre otomobil kampanyası ile fatura değeri 50.000  TL’yi aşan otomobillerde söz konusu tutarın 50.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70’ine kadar kredi alınabilmekte ve 50.000 TL’nin üstüne çıkan kısmı için de %50’sine kadar kredi alınabilmektedir. Aylık %1,09 faiz oranı ve 48 aya varan seçenekler mevcuttur. Hayat sigortası zorunluluğu yoktur.

Siz de sıfır kilometre bir otomobil almak istiyorsanız bu kampanyadan yararlanabilir, ödemenizi 3 ay sonra belirtilen seçeneklerden birini seçerek yapabilirsiniz. Bu krediye uygulanan en yüksek faiz oranı seçtiğiniz vadeye ve ödeme planına göre %1,11 olmaktadır. Vakıfbank üç ay ertelemeli taşıt kredisi kampanyası başvurusu için yapmanız gerekenler standart başvuru evraklarına ek olarak otomobile ait evrakları, nihai fatura değerini gösterir belgeyi ve bankanın talep edeceği diğer belgeleri yanınızda bulundurarak bir Vakıfbank şubesini ziyaret etmektir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir